Olga Wojnarowicz

Olga Wojnarowicz

biegły sądowy, psychodietetyk, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, biegłym sądowym, psychodietetykiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie certyfikacji. Jak również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W swoich działaniach łączę wiedzę psychologiczną, dietetyczną i terapeutyczną. Wyznaję holistyczne podejście do człowieka. Wspólnie z klientem pracujemy nad trudnościami związanymi z wprowadzeniem zmian prozdrowotnych zarówno w obszarze zdrowia psychicznego jak i w zmianach w stylu życia. Prywatnie lubuję się w literaturze fantasy, a w wolnych chwilach śpiewam.

 

Obszary wsparciaWykształcenieDoświadczenie
  • Udzielam wsparcia w pracy z trudnościami w obszarze odżywiania, takimi jak: nadmierna koncentracja na jedzeniu, jedzenie emocjonalne, brak odpowiedniej wiedzy żywieniowej.
  • Prowadzę indywidualną terapię krótkoterminową osób dorosłych i młodzieży, które doświadczają m.in.: trudności w relacjach społecznych (partnerskich, rodzinnych), zmagają się z zaburzeniami lękowymi (PTSD, lękiem uogólnionym, fobią społeczną), zaburzeniami nastroju (w tym depresją), zaburzeniami osobowości, bezsennością, niskim poczuciem własnej wartości.
  • Wspieram terapeutycznie osoby pogrążone w kryzysie osobistym, doświadczające przemocy psychicznej i fizycznej.
  • Konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię poznawczo behawioralną prowadzę w języku polskim i angielskim.
  • Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, CBT  (w trakcie 4 – letniego kursu)
  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, Psychologia

w przygotowaniu