Dla specjalisty

Jeżeli jesteś psychologiem, psychoterapeutą, coachem i ważny jest dla Ciebie Twój rozwój ... to zapraszamy do nas :) My sami uwielbiamy się rozwijać, zdobywać aktualną wiedzę podczas kursów i konferencji w Polsce i za granicą. Z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w formie superwizji, mentoringu, szkoleń i in.


Superwizja

Zapraszamy na regularne spotkania superwizyjne, prowadzone w małych grupach przez certyfikowanego superwizora PTTPB Bartłomieja Walczaka, superwizorkę PTTPB Aleksandrę Augustyn oraz Konrada Ambroziaka (trzecia fala CBT) Szczegóły tel. 511 322 117 lub kontakt@itpb.pl

Mentoring

Spotkania indywidualne lub grupowe prowadzone przez doświadczonych, certyfikowanych psychoterapeutów, których celem jest wsparcie merytoryczne procesu rozwoju psychologów rozpoczynających drogę zawodową. Szczegóły tel. 511 322 117 lub kontakt@itpb.pl

Terapia własna

Dla studentów psychologii i psychologów wiążących swoją przyszłość z psychoterapią oferujemy psychoterapię prowadzoną przez certyfikowanych psychoterapeutów, która jest formalnie uznawana przez Towarzystwa w ramach pracy własnej wymaganej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. W ramach pracy własnej organizujemy także warsztatowe grupy terapeutyczne.

Szkolenia, warsztaty

Organizujemy różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, Trzeciej Fali CBT, interwencji kryzysowej, prowadzone przez zespół trenerów i wykładowców akademickich specjalizujących się we współczesnej psychoterapii CBT. Poznaj opis naszych szkoleń.

Inicjatywa Wymiany Wiedzy i Doświadczeń

Podczas otwartych, bezpłatnych spotkań rozmawiamy, prezentujemy nasze fascynacje zasłyszane podczas konferencji i szkoleń. Główną wartością jest idea dzielenia się wiedzą. Tak wiele wspaniałych programów terapii jest obecnych  w świecie CBT i Trzeciej Fali, że żal zachować je tylko dla siebie. Zapraszamy (psychologów, studentów, psychiatrów) do śledzenia wydarzeń na  FB.

z chęcią odpowiemy na każde pytanie