Szkolenia

Jako Instytut poza indywidualną pracą z klientem organizujemy szkolenia dla psychologów, psychoterapeutów, studentów, osób pracujących w obszarze interwencji kryzysowej. Nasze kursy i szkolenia odzwierciedlają nasze wartości, chcemy aby coraz więcej osób mogło mieć dostęp do profesjonalnej wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Behawioralne ujęcie relacji terapeutycznej: psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej – FAP

Zapraszamy do udziału w 2-dniowym szkoleniu z FAP z dr. Matthew Skintą! 

Zapraszamy na warsztat “Behawioralne ujęcie relacji terapeutycznej: psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej”. FAP ma wspólne podstawy z Terapią Akceptacji i Zaangażowania ACT i innymi kontekstualnymi terapiami behawioralnymi, jednak wyróżnia go szczególne podejście do relacji terapeutycznej.  Podczas warsztatu, poprzez bezpośrednie zanurzenie w praktykę, przekazane zostaną podstawowe zasady pracy skoncentrowanej na relacji z klientem. Jest to nowe podejście, które niezwykle dużo uwagi przywiązuje do świata interakcji między psychologiem, a klientem. Celem FAP jest tworzenie autentycznej, silnej i skutecznej relacji terapeutycznej, jako narzędzia do zmiany zachodzącej u klienta. Jeżeli jesteś zafascynowany III falą terapii CBT lub interesuje Cię zgłębianie tajników tworzenia głębokiej, autentycznej, wspierającej relacji z klientami, to to szkolenie jest dla Ciebie. 

Roczny Kurs Interwencji Kryzysowej w formie stacjonarnej

Zapraszamy do uczestnictwa w rocznym kursie interwencji kryzysowej w formie stacjonarnej. Oferujemy nową jakość kształcenia w obszarze Interwencji Kryzysowej. Techniki i metody pracy czerpiemy z koncepcji poznawczo-behawioralnych w tym III fali, natomiast autentyczność, akceptację i uważność na zasoby klienta z podejścia humanistycznego. Kurs przewiduje 9 zjazdów w małej, kameralnej grupie (15 osób) prowadzonych przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami w kryzysie. Spotkania odbywać się będą w naszych przytulnych wnętrzach na ul. Parkowej, głównie w weekendy. Jeżeli chcesz nabyć umiejętności pracy z osobą w kryzysie w oparciu o koncepcje CBT, ACT oraz Self-Compassion to ten kurs jest dla Ciebie. 

Roczny Kurs Interwencji Kryzysowej w formie online

Zapraszamy na nasz kurs z interwencji kryzysowejw formie online. Jest to kurs stworzony z myślą o osobach spoza Wrocławia, a nawet Polski, które chcą rozwijać swoje kompetencje z zakresu interwencji kryzysowej. Kurs przewiduje 9 zjazdów w kameralnej grupie (20 osób) prowadzonych przez trenerów w wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami w kryzysie. Całość spotkań w formie online. Wszystko czego potrzebujesz to wolny weekend, kubek aromatycznej kawy, wygodny fotel i dostęp do wifi. Jeżeli chcesz nabyć umiejętności pracy z osobą w kryzysie w oparciu o koncepcje CCT, ACT oraz Self-Compassion bez wychodzenia z domu to ten kurs jest dla Ciebie.

Letni Kurs Interwencji Kryzysowej

Zapraszamy na Letni Kurs Interwencji Kryzysowej w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz humanistycznym. Kurs powstał z tęsknoty za letnimi wyjazdami szkoleniowymi i kontaktem z drugim człowiekiem. Ma on w dość krótkim czasie (lipiec-wrzesień) przeprowadzić uczestników przez praktyczną i wartościową wiedzę z zakresu interwencji kryzysowej. Uczestnicy zostaną zapoznani z metodami i techniki stosowanymi we współczesnych (potwierdzonych naukowo) modelach pracy z osobami w kryzysie. Jeżeli chcesz rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w szybkim czasie i spędzić wartościowy czas w kameralnej grupie… to ten kurs jest dla Ciebie.

z chęcią odpowiemy na każde pytanie